Hakkımızda

Güçlü finansman yapımız ile Türkiye Cumhuriyetlerini kapsayan Körfez Ülkeler'inden Kuzey Afrika’ya kadar genişleyerek enerji, taahhüt, dış ticaret ve inşaat alanında üç kıtaya yayılan bir dünya şirketi olma yolundayız. Yurt içi ve yurt dışında aldığımız işleri zamanında tamamlamamız, mali ve teknik gücümüz, deneyimli ve vasıflı kadromuz ve yüksek iş kalitemizle her zaman en mükemmeline talibiz.

Türkiye'nin gelişmesi ve büyümesi için hizmet kalitemizi arttırmaya çalıştığımız iş yaşamımızda, profesyonel anlayış ile büyüme ve gelişme amacı taşıyoruz. Bu çalışmalar kapsamında yapabildiğimiz ölçüde ülkemize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Oğuz Grup olarak kendimizi geliştirmeye ve doğru şekilde ilerlemeye önemle çaba harcıyoruz.

Misyon

Oğuz Grup yıllardan gelen tecrübesi ile ilkeli ve profesyonel hizmet anlayışı ile birlikte topluma faydalı projeler üretip, doğru altyapı ile hizmet oluşturmaya çalışmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen çalışma politikası ile hizmet vermeye çalışan Oğuz Grup teknoloji tabanlı çalışma politikası ve geleceğe dönük projeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Vizyon

Ülke kaynakları ile yapılar ve hizmetler oluşturmaya çalışan Oğuz Grup geleceğe yönelik çalışmaları ile ülkemizin milli gelirini arttırmaya gayret ederek ülkemizin adını yurtdışında daha fazla duyurmak için projelerini üretmeye devam etmektedir. Hizmet verdiği sektörlerde, öncü bir grup olma hedefinde olan Oğuz Grup bir çok sektörde farklılık oluşturma gayesindedir.

Sertifikalarımız